İletişim Bilgileri

çatalca elektrik ve güvenlik sistemleri

Güvenilir Şirket
 • Yetkili Kişi: taner keske
 • Telefon numarası: +90 (212) 787-23-03
 • +90 (532) 553-19-88
 • MSN: catalca-elektrik@hotmail.com
 • Adres: münif sevi cad.no: 8/B ferhatpaşa mah., çatalca, İstanbul, 34540, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
OPAX-011GSM GSM ARAMA MODULU

OPAX-011GSM GSM ARAMA MODULU

OPAX-011GSM GSM ARAMA MODULU
stokta yok
180 $
Satıcıya Ulaş
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: taner keske
 • Telefon numarası: +90 (212) 787-23-03
 • +90 (532) 553-19-88
 • MSN: catalca-elektrik@hotmail.com
 • Adres: münif sevi cad.no: 8/B ferhatpaşa mah., çatalca, İstanbul, 34540, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

GSM ARAMA MODÜLÜ İLE YAPABİLECEKLERİNİZ VE KISA ÖZELLİKLERİ

ALARM ÇALDIĞINDA TÜRK TELEKOM HATLARI OLMADIĞINDA SİZE TELEFON HATTI VEREREK ALARMI BİLDİRİR.
HEM TELEFON HATLARININ OLDUGU HEMDE TELEFON HATLARININ OLMADIĞI (BAĞ EVİ GİBİ ) TÜM YERLERDE KULLANILIR.BU CİHAZ SIZE TELEFON HATTI GÖREVİ YAPAR..
TELEFON HATLARI KESİLDİĞİNDE SMS İLE HABER VERİR, GELDİĞİNDEDE HABER VERİR..
TELEKOM HATTI KESİLDİĞİNDE ALARM PANELİNE TELEFON HATTI GÖREVİ YAPAR VE ANINDA SİZE SMS ATAR..
SMS İLE CİHAZIN ELEKTRİĞİNİ AKÜ DURUMUNU , SINYAL DURUMUNU ÖĞRENEBİLME İMKANI..
JAMMER İLE SABOTAJ YAPILDIGINDA ANINDA ALARMI CALDIRIR.. TEKRAR DUZELDIGINDE SIZI BILGILENDIRIR.
İSTEDİĞİNİZ HER CIHAZI SMS ILE (CEP TELEFONU) CALISTIRABILME IMKANI.. SMS ILE KOMBİ ON DEMENIZ YETERLI KOMBI AKTIF HALE GELIR. BAĞ EVINIZDE HAVUZUNUZ VAR DIYELIM SIZ GELENE KADAR DOLDURMAK ICIN POMPA ON DEMENIZ YETERLIDIR. AKLINIZA GELECEK TUM CIHAZLARI ON/OF YAPABILME IMKANI.. (ROLE İLE)
KENDİ KENDİNİ KONTROL EDİP TEKRAR BAŞLAMA FONKSİYONU:SİSTEM KENDİNİ SÜREKLİ KONTROL EDER.SİM KARTTA YADA MODÜLDE BİR HATA YADA PROBLEM TESPİT ETTİĞİNDE OTOMATİK OLARAK YENİDEN BAŞLATIR.
HER TÜRLÜ ALARM PANELİNE TAKILIR. DİYELIMKI ALARM PANELİNİZİN ARAMA MODULU YOK YANİ TELEFON ARAMA MODÜLÜ YOK, ALMANIZADA GEREK YOK, BU CİHAZA 8 ADET TELEFON NUMARASI GİRİP ALARM PANELINIZIN TELEFON ARAMA MODÜLÜNE İHTİYAÇ DUYMAZ, YANI BU CIHAZ KENDI BASINA TELEFONALRI TEKER TEKER ARAR..
CIHAZIMIZ TELEKOM HATTINDAN 9 ALARAK ARAYABILME IMKANI .. GSM DEN ISE FARKLI SEKILDE ARAYABILME IMKANI.. BAZI TEELKOM SANTRALLERI 701 DIYE HAT ALIR.. CIHAZIMIZ ISTER 9 , ISTER 701, ISTERSENIZ 4 HANELI HAT ALMA RAKAMINI EKLEYEBILMEK IMKANINI SUNAR…
ARAYAN VE ARANILAN TELEFONLAR LCD EKRAN UZERINDEN GOSTEREBİLME İMKANI..
OTOMATİK TEST RAPORLAMA SİSTEMİ: PROGRAMLANMIŞ RAPORDAN SONRA ,PROGRAMLANABİLİR AHM MERKEZ NUMARASINI ARAR .ARAMA BAĞLANDIKTAN SONRA PROGRAMLANABİLİR CONTACT ID Yİ MERKEZE ULAŞTIRIR. BU FONKSİYON CİHAZIN GÜNLÜK OLARAK ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞINI KONTROL ETMESİ İÇİN KULLANILIR VE ACİL DURUMDA ALARM HAREKET MERKEZİNE RAPOR VERİR.

CİHAZI TEK BAŞINA ALARM OLARAK KULLANABİLME İMKANI.. İSTER PIR DEDEKTÖR TAKINI ZİSTER SİREN TAKINIZ.. 3 ZONE İNPUT 3 ZONE OUTPUT ÇIKIŞI VARDIR.

VE SAYAMADIĞIMIZ YÜZLERCE ÖZELLİK

OPAX-011GSM GSM ARAMA MODÜLÜ

Her Türlü Alarm paneline Uygundur.

Temel Fonksiyonlar

 1. GSM 850/900/1800/1900MHz desteklenmesi.

 2. Yerel çağrı yapma, mobil aramalarda, ulusal ve uluslararası aramalar.

 3. Pre-ayar alan kodu, IP numarası, özel servis numarasını ve diğer baş


numarası.(9 dan hat alma, ayrı bır 4 hanelı numaradan dış hat alma vs.)

 1. Privilege uluslararası uzak ve yerel arama ve arama-out Ayarı

 2. SIM kartı için şifre koruması PIN.

 3. ID kilidi SIM kart kilidi, şebeke kilit ve hücre Destek

 4. Ters Polarite fonksiyonu desteklenmesi.

 5. Yedek pil depolama ile.Üzerinde Pil Mevcuttur. Stan-by konumunda 8 saat , Konuşma Konumunda 4 Saat gider.

 6. İki RJ11 port, aynı anda, arayan destekleyen iki uzatma bağlayabilirsiniz ID.

 7. Büyük operatör bilgilerine, Caller ID, sinyal gücü, pil durumu, saat ve


tarih ile LCD ekran.

 1. FSK / DTMF ve üç yol aramaları bekletme desteklenmesi.

 2. Sanayi modül kullanma.

 3. PSTN fonksiyonu destekler (kablolu telefon hattı Girişi)


OPAX-GS011 GSM MODÜLÜ ALARM SİSTEMİNDE KULLANIMI

Piyasada Bulunan Alarm Panelleri Sabotaj Yada Kablonun Kesilmesiyle Tetik Alması Durumunda Alarm Durumunu Polise, Ev Sahibine Yada Alarm Hareket Merkezine Bildirmek İçin Genellikle Telekom Hattını Kullanırlar.

Opax –gs011 Gsm Modülü Piyasadaki Tüm Alarm Panellerine Bağlanabilir .Telefon Kablosunun Hatalı Yada Sabotaj Durumunda Kesilmesi Halinde Gsm Arama Modülü Hattaki Kesilkliği Tanımlayıp,Alarm Sinyallerini Polise,Ev Sahibine Ve Alarm Hareket Merkezine İletir.

Gsm Modülü Bankalar,Atm Ler ,Kuyumcu Dükkanları Gibi 2 Kat Koruma Gerektiren Yerlerde Gsm Modülü Kullanmak Çok Önemlidir.

Şuanki Hırsızlar Telefon Hatlarını kestiği İçin GSm Arama Modülü Vazgeçilme bir ihtiyaç Olmuştur.

Opax-Gs011 Gsm Modülü Contact Id, Ademco Ve Sıa Gibi Sesli Data Transfer Protokollerine Uygundur Ve Bütün Güvenlik Protokol Formatları İzleme Merkezine İletilebilir.

-Gsm Modülünün Temel Özellikleri-

1)Alarm Sistemlerinde Telefon Hattı Olarak Kullanılır.Telefon Hatları Yıldırım , Teknik Çalışmalar,Kazalar Yada Kasıtlı Olarak Kolayca Kesilebilir.Opax-Gs011 Gsm Modülü Alarm Sistemine Bağlı Olan Telefon Hattını Sürekli Kontrol Ederek Telefon Hattı Kesik Olduğu Durumda Alarm Sinyalini İzleme Merkezine İletir.

2) Şarj Edilebilen Bataryası Sayesinde Elektrik Kesilmesi Yada Pil Bitme Gibi Olaylar Yaşanmaz. Stand by konumunda 8 Saat ,Çalışma Konumunda 4 Saat Çalışabilir.Elektrik Olmadığı Zamanda Gsm Yine İşlevini Devam Ettirir. Lcd Ekranıyla Gsm Sinyallerinin Gücünü Ve Batarya Durumunu Görebilirsiniz.

3)Kendi Kendini Kontrol Edip Tekrar Başlama Fonksiyonu:Sistem Kendini Sürekli Kontrol Eder.Sim Kartta Yada Modülde Bi Hata Yada Problem Tespit Ettiğinde Otomatik Olarak Yeniden Başlatır.

4)Kurulurken Önceden Programlamış 8 Adet Telefon Numarasını Arar. Ayrıca Pstn Hattı Kesik Olduğunda Önceden Programlnan 8 Adet Cep Telefonu Numarasını Arar.(telefon arama modulu olmayan paneller içinde kullanılır)

5)Profesyonelce Yapılan Hırsızlık Olaylarında Gsm Sinyallareni Kesmek İçin Jammer Kullanıldığında, Gsm Modülü Gsm Hatının Düştüğünü Farkedip,Ve Sirenden Tetik Alınca Telekom Hattını Devreye Sokar.

6)Düşük Enerji Kullanımı:Stand By Durumunda 30 Ma , Alarm Sinyallerini İlettiğinde 260 Ma Enerji Kullanır.

7)Otomatik Test Raporlama Sistemi:Programlanmış Rapordan Sonra ,Programlanabilir Merkez Numarasını Arar.Arama Bağlandıktan Sonra Programlanabilir Contact Id Yi Merkeze Ulaştırır.Bu Fonksiyon Cihazın Günlük Olarak Çalışıp Çalışmadığını Kontrol Etmesi İçin Kullanılır Ve Acil Durumda Alarm Hareket Merkezine Rapor Verir.

8)Programlanabilen Contact Id:Opax-Gs011 Alarm Girişine Bağlanarak Hareket Merkezine Extra Sinyaller Göndermenizi Sağlar.

9)3 Dijital Giriş.Sistem Herhangi Bir Durumda Tetik Aldığında Kullanıcıya Alarm Mesajı Gönderir.Örneğin 4.Zona Elekronik Kapı Bağlandı.içeri giriş olduğunda veya elektronik kapı zorla açıldığında 4. zon kısadevre yapar ve alarm hareket merkezine sinyal gönderir ve kullanıcıyı uyarır.bu fonksiyonu etkinleştirmek veya iptal etmek sms yoluyla yapılabilir.

10)Alarm Mesajı Eklenebilir Veya 50 Karaktere Kadar Kullanılabilir.Bu Fonksiyonu Herhangi Bir Dilde Kullanabilirsiniz.Kullandığınız Text İ Sms Kullanarak Değiştirebilirsiniz.

Sipariş bilgileri
 • Fiyat: 180 $
Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Diğer güvenlik ve koruma hizmetleri ve ürünleri
Oluşturma tarihi: 16.02.2013 14:41
Düzenleme tarihi: 12.02.2018 17:34